Motyw Astra WordPress (opis, recenzja)

Motyw Astra WordPress

Do czego najbardziej nadaje się motyw Astra? W recenzji na rok 2021 postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Faktem jest, że miliony osób zbudowało stronę internetową na motywie Astra, więc musi być w nim coś wyjątkowego. Zaletą Astry jest szybkość. Jeśli twoja witryna szybciej się ładuje, tym wyżej jest pozycjonowana przez Google, tym dłużej użytkownicy pozostaną na Twojej witrynie.

Astra jest dostępna w wersji darmowej oraz płatnej wersji PRO. Darmowa wersja daje naprawdę dużo możliwości. 

Jeśli nie masz jeszcze motywu Astra klinij tutaj aby wejść na stronę producenta.

Szybkość ładowania strony na motywie Astra

Witryny zbudowane na Astrze ładują się bardzo szybko, co docenią to wszyscy odwiedzający. Na stronie internetowej motywu Astra, można znaleźć test prędkości ładowania 50 motywów porównanych z Astrą. Astra jest w tym przypadku bezkonkurencyjna. Jest tylko jeden podobny motyw pod względem szybkości, jest to Generatepress. Szybkość ładowania pomoże Ci również w dobrym pozycjonowaniu twojej strony przez Google, co sprawi , że twoją stronę odwiedzi więcej potencjalnych klientów i co na pewno przełoży się na wyniki sprzedaży.

Jak widać poniżej, motyw Astra ma naprawdę krótki czas ładowania. A osiąga fenomenalne testy , bez względu na to gdzie są one przeprowadzone, w Google, Pingdom czy GtMetrix.

Sklep internetowy na motywie Astra

Astra jest tak zbudowana aby twój sklep internetowy przynosił więcej zysków.Astra oferuje dużą możliwość stylizacji Twojego sklepu. Praktycznie bez żadnej wiedzy technicznej możesz zaprojektować sklep jak tylko chcesz. Jeszcze kilka lat temu było to nie do pomyślenia.Astra współpracuje ze wszystkimi dostępnymi wtyczkami Woocomerce. Oto kilka opcji ,które oferuje Astra, sprawiających że twój sklep odniesie sukces: przewijanie w nieskończoność, szybki podgląd, rozwijany koszyk i wiele innych

motyw astra wordpress

Motyw Astra jest motywem responsywnym. Twórcy motywu zwrócili szczególną uwagę na responsywność sklepów internetowych. W ostatnich czasach zakupy internetowe za pośrednictwem urządzeń mobilnych bardzo wzrosły i przyszłym roku prawdopodobnie przekroczy 50 %

Astra Pagebuilders

Astrę można obsługiwać za pomocą własnego panelu oraz funkcji “dostosuj” w WordPress, ale motyw jest również przystosowany do użycia innych narzędzi do tworzenia stron www. Najczęściej wybieranym jest Elementor, ale programy WP-Bakery, BeaverBuilder, DiviBuilder, Thrive Architect są również dobrą alternatywą .

Astra przykładowe szablony

W Astrze możesz skorzystać z wielu przykładowych szablonów, za pomocą których w krótkim czasie twoja strona będzie wyglądać fenomenalnie. W tej bibliotece znajdziesz ponad 100 pięknych projektów szablonów początkowych, które są tam wstępnie przygotowane. Możesz je zainstalować jednym kliknięciem za pomocę importera. Biblioteka zawiera projekty dla każdego rodzaju witryn internetowych, takich jak jedzenie i przepisy, wystrój wnętrz, profesjonalne lub oficjalne witryny pracy, sklep e-commerce i wiele innych.

Przykładowe strony są również podzielone na kategorie pod względem jakiego narzędzia do edycji będziesz używał i są to strony: bez dodatkowego narzędzia do tworzenia stron, lub za pomocą page builderów Elementor lub BeaverBuilder. Zaraz po zainstalowaniu takiej demo strony możesz zacząć przystosowywać do swoich potrzeb, wstawić swoje zdjęcia, zmienić logo i dodać teksty.  

Astra posiada wiele darmowych szablonów ale jeszcze więcej jest ich dostępnych po wykupieniu wersji PRO.

 

Ile kosztuje motyw Astra

Jak już wspominaliśmy wcześniej podstawowa wersja Astry jest darmowa. Aby mieć dostęp do większej ilości dodatków trzeba niestety zapłacić.

Astra ma cię od 41 dolarów na rok, możesz z nią zbudować tyle witryn, ile chcesz, co nie stanowi pieniędzy w porównaniu z innymi motywami. Jeśli masz trochę więcej do wydania, możesz doładować swoją Astrę pakietem Mini Agency za 169 USD rocznie, prawdopodobnie najlepszą opcją dla firm, w tym kreatora stron Elementor. To z pewnością dobra cena, ponieważ większość innych motywów działa z licencjami, które mają zastosowanie tylko do 1 witryny internetowej, a liczba witryn internetowych jest nieograniczona. Dodaj trochę więcej i od razu otrzymasz najlepszy pakiet za 249 USD rocznie ze wszystkimi świetnymi wtyczkami, jakie mają. Podsumowując, Astra jest zdecydowanie polecana i ma bardzo ciekawe oferty, jeśli kupisz pakiet na całe życie z dużymi rabatami.

Roczny abonament:

  • Astra Pro  $59/rok; zawiera 20+ darmowych szablonów.
  • Mini Agency Bundle  $169/rok; zawiera 55+ darmowych szablonów, wtyczkę WP Portfolio ,  wszystkie dodatki do wybranego pagebuildera (Elementor lub Beaver Builder).
  • Agency Bundle  $249/rok; zawiera 55+ darmowych szablonów, wtyczkę WP Portfolio, wszystkie dodatki do do pagebuilderów Elementor i Beaver Builder.

Dożywotny abonament:

  • Astra Pro  $249/jednorazowo,
  • Mini Agency Bundle  $499/jednorazowo
  • Agency Bundle  $699/jednorazowo.

Użytkownicy pakietu Mini Agency i Agency (zarówno roczna, jak i dożywotnia) otrzymają również dodatkowe wtyczki przy zakupach – WP Portfolio Plugin, Ultimate Addons for Beaver Builder, Ultimate Addons for Elementor, Convert Pro Plugin, Schema Pro Plugin, dostęp do SkillJet Academy i wszelkie przyszłe wtyczki stworzone przez zespół Astry.

Klienci korzystający zarówno z cen rocznych, jak i dożywotnich uzyskają dostęp do indywidualnej pomocy technicznej, obszernych szkoleń i nieograniczonego korzystania z witryny. Wszystkie zakupy objęte są wolną od ryzyka 14-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Powiadom innych

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *